Böcek Arama Ekipmanları

Gizli böcek araması ve tespiti - Gizli kamera tespiti.

böcek arama, gizli kamera arama, ortam dinleme

Çok Frekanslı RF Hata Dedektörü 1207

1207i, giderek artan bir kablosuz altyapısı ile karşı karşıya kalan tehdidi gerçekten anlayan emniyet teşkilatı karşı gözetleme ekipleri ve profesyoneller için tasarlanmış Çok Frekanslı RF Hata Detektörüdür. Aynı anda 6 farklı frekans bandını algılama özelliği ile gizliliğinizi korumak istiyorsanız bu sistem bir araç olmalıdır.

GSM BUG KILLER Gizli Dinleme Cihazlarını Tespit
Ediyor

Bu Frekansları Saptar

  • CDMA = 824 - 849MHz
  • GSM = 880 - 920MHz
  • GSM (DCS) = 1710 - 1790MHz
  • WCDMA, 3G, GSM (PCS), DECT = 1920 - 2480MHz
  • Bluetooth, WiFi = 2400 - 2480MHz
  • Wi-Max = 3000 - 7000MHz

 

Bunun sizin için anlamı nedir?
"GSM Bugs" için hızlı bir İnternet araması yapın.

GSM Hatası nedir?

Bir GSM hatası, kullanıcının dünyanın herhangi bir yerinden arayabileceği ve konuşmalarınızı gerçek zamanlı olarak dinleyebileceği kendi telefon numarasına sahip küçük, pille çalışan bir dinleme cihazıdır. GSM hatasını tuş takımı veya hoparlör içermeyen minyatür bir cep telefonu olarak düşünün. Tehdit gerçek. Çevrimiçi araştırmanızı yaptıysanız, GSM vericilerinin ve hatalarının artık bilgisayar fareniz gibi günlük nesnelere implante edildiğini anlayacaksınız.

Ne tespit edebilir?
Bu çok frekanslı RF hata dedektörü, yukarıda listelenen frekans aralıklarını bir kerede algılayabilir. Bunun sizin için anlamı, herhangi bir tehdit ortamınıza girdiğinde anında görsel olarak veya sesli bir uyarı ile bilgilendirilmenizdir. Bu cihaz aynı zamanda otel odası taramaları, konferans salonları ve toplantı yerleri için de mükemmeldir.

Sınıflandırılmış Ortamların Korunması Sınıflandırılmış
devlet kurumlarının tümü olmasa da çoğu, cep telefonunuzu güvenli ortamın dışında bırakmanızı gerektirir. Normalde, bu tür alanlar için, onları vicdansız işçilere, tamircilere veya temizlik personeline karşı savunmasız bırakan aktif bir koruma yoktur. 1270i, gizli gözetim için özel olarak tasarlanmış bir cep telefonu veya GSM hatası olsun, piyasada bulunan tüm hata ayıklama cihazlarına karşı korumaya yardımcı olur.

Diğer hata dedektörlerinden farkı nedir?
Piyasadaki diğer hata dedektörleri yukarıdaki listeyi kapsayan geniş frekans algılama aralıklarına sahip olsa da, Bluetooth, Wi-Fi veya WiMAX iletimlerinde bulunanlar gibi düşük güçlü iletimleri algılamak için özel olarak tasarlanmış hiçbiri bulamadık. Bu sinyalleri doğru bir şekilde tespit etmek için alıcı, bitişik frekanslardan gelen paraziti aydınlatan SAW filtrelerine ihtiyaç duyar. Hedef aralığınızın solundaki ve sağındaki frekanslardan gelen gürültüyü ortadan kaldırmak, algılama şansını büyük ölçüde artırır. İki harici anteni kullanan algılama aralığı, verici gücüne ve aktivasyonuna bağlı olarak 3 feet ila 30 feet arasındadır.

WCDMA Özelliği Nedir? Ne İşe Yarar

Apple’ın Yeni Teknolojisi CDMA Hakkında Daha Fazlası

Günümüzde tüketiciye sunulan iki tür cep telefonu bulunuyor.

  1. GSM(Global System for Mobile)
  2. CDMA(Code Division Multiple Access)

 

 

CDMA Nedir?

CDMAQualcomm firmasının geliştirdiği ileri teknoloji bir mobil iletişim teknolojisidir. Bu sistemde telefonlarda takılıp çıkarılabilen SIM kartlar ve kablolu telefonmuş gibi iPhone’unuzla her yerde çeken bir şebekeyle görüşmeler yapabiliyorsunuz.  

CDMA iPhone’lar için aşağıdaki işlemleri GEVEY’inizin sorunsuz çalışmasını istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak açılan sayfadaki adımları  takip ediniz.

iPhone CDMA GEVEY İşlemleri için tıklayınız…

GSM telefonlar SIM kartıyla çalışırken CDMA telefonlar SIM kartına ihtiyaç duymazlar.

SIM kartlar, üzerinde bir yonga barındıran küçük kartlardır. GSM telefonlar SIM kartı olmaksızın mobil ağlara bağlanamazlar. Bağlantı için tüm kritik bilgiler, kartta yer almaktadır.

CDMA taşıyıcıları, ağında kullanımına izin verdiği tüm telefonların bir listesini tutar. Telefonlar ESN (elektronik seri numara) koduna göre izlenir, bu sayede SIM kartına ihtiyaç duyulmaz. CDMA telefonlar etkinleştirildikten sonra ilgili ağa direkt olarak bağlanabilir.

ABD’de AT&T , Sprint, Verizon ve T-Mobile dışında birçok mobil taşıyıcı, CDMA telefonları kullanmaktadır. Dünya çapında ise GSM çok daha popüler bir teknolojidir.

WCDMA nedir?

WCDMA (Wideband Code Division Multiple Access) 3G teknolojisinin bir ifade şeklidir.

WCDMA (Wideband Code-Division Multiple Access) ve UMTS (Universal Mobile Telephone System) gibi üçüncü kuşak mobil telefon şebekeleri veya 3g şebekeleri, GPRS ve EDGE'den daha hızlı veri transfer etmenize ve konuşurken bilgi aktarmanıza imkan verirler.

WCDMA  3G teknolojisinin bir parçasıdır. Yüksek data hızı ve yüksek bant genişliği ile daha verimli bir kullanış sağlar. 3G teknolojisi buradan gelmektedir. WCDMA sayesinde ses, resim, video ve data verilerine aynı anda erişme imkanı sağlar.

WCDMA'nın faydaları

WCDMA teknolojisi, mobil şebekelerde daha hızlı veri bağlantısı sağlar. şu anda 384 kbps'ye kadar. WCDMA teknolojisinin gelecek kuşaklarında, bu oran 10 Mbps'ye kadar artabilir. Olağan faaliyetlerin tümünü yapabilirsiniz: SMS veya mms mesajları gönderme, oyun ve zil sesi yükleme, telefonunuzu PC takvimiyle veya şirketin intranetiyle senkronize etme, İnternet'i tarama. WCDMA, ayrıca video streaming için yeterince hızlıdır.

GPRS veya EDGE telefonlarında, bu işleri konuşurken yapabilirsiniz. WCDMA, eşzamanlı ses ve veri bağlantıları yapmanıza imkan veren, bu sayede resim gönderebileceğiniz ve telefonda konuşurken e-postanıza bakabileceğiniz farklı bir teknolojiye dayanmaktadır. GPRS ve EDGE gibi, bağlantı süresi için değil aktarılan veri için para ödersiniz, bu yüzden sürekli bağlantıda kalabilirsiniz.

 

iProtect Algılama Çubuğu - DD1215
iProtect 3 Bantlı RF Dedektörü - DD1216
RF Sinyal Dedektörü Değnek - 12051i
WEGA I - Gizli Video Kamera Dedektörü
Lornet 0836 Doğrusal Olmayan Bağlantı Dedektörü
D-308 Gizli Kamera Tespit Cihazı
Thermal X-Ray Dedektörü
ST-3 Lazerli Dinleme Tespit Cihazı
Raksa Böcek Arama Cihazı
DX-Spectrum Finder
Gizli Kamera Tespit Cihazı
PRO7000FX Profesyonel Böcek Verici Tespit Cihazı
FC-3002 Profesyonel Böcek Verici Tespit Cihazı
D-5018 Gsm Böcek Arama
D114 Profesyonel Böcek Arama Verici Tespit
iProtect Digital RF Detector (Item: DD1206)
Aceco D110 Pro. Böcek Arama Cihazı

Bizimle kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Cennet Mah. Barbaros Cad. Zafer Sok. No:11 - D Bok D:14 

Küçükçekmece/İstanbul

Email: bilgi@bocekarama34.com

       : bocekarama34@gmail.com

Tel:+90 552 284 1436

Konum Bilgisi